Forum Sojuszu Blood

Blood-Hand Travian

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-02 22:53:12

WiecekIIa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 12
Punktów :   

Forum Ataków

Słuchajcie, po wczorajszej rozmowie z Kisielem zostałem poprszony o zajęci się ZBIOROWYMI atakami, nie wiem czy wszyscy wiecie o co chodzi, otóż dla bezpieczeństwa całego sojuszu każdy z nas biorących w nim udział będzie posiadał określoną liczbę wojsk którą  w razie ataku na któregoś z członków naszej rodziny, będzie musiał wysłać na wojnę...POWTARZAM, KAŻDY, w końcu powinniśmy być solidarni i chyba każdy chciałby dostać pomoc od kolegów w trakcie niebezpieczeństwa, czekam na zdanie na temat mojego postu, i na ewentualne propozycje ilości rezerwowych wojsk

Offline

 

#2 2007-12-02 23:16:03

sowa17

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Forum Ataków

Jestem jak najbardziej za, a liczbe wojska min. 30 żołnierzy na początek

Offline

 

#3 2007-12-03 08:09:30

kisiel1002

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Ataków

popieram Was całkowicie ,musimy mieć obronę:D

Offline

 

#4 2007-12-03 19:58:18

WiecekIIa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Forum Ataków

Widzę że jak dotąd nie wiele osób obchodzi los naszego sojuszu co wyrażacie brakiem zainteresowania i wyrażania swoich opinii na poszczególne tematy, proszę państaw informuje was lojalnie że na wasze propozycje dotyczące liczby wojsk czekam do końca tygodnia, jeżeli nie będzie żadnego odezwu przyjmiemy propozycje sowy który jako jedyny zechciał wyrazić swoje zdanie, jeżeli ktoś się nie podporządkuje zostanie ukarany- jak tego jeszcze nie wiem muszę porozmawiać na ten temat z Kisielem, myślę że już niedługo powstanie WOJSKOWY REGULAMIN który dotyczył będzie każdego członka sojuszu i jeszcze raz przypominam że to nie jest ani anarchia ani dyktatura, chce każdą moją propozycje przedyskutować z wami- członkami sojuszu ale każde milczenie oznacza zgodę... może wy macie jakieś propozycje zapraszam do dyskusji jestem otwarty... Jednak musimy wszyscy pamiętać że powstanie regulaminu powinno leżeć w naszym wspólnym interesie...
Pozdrawiam WiecekIIa

Offline

 

#5 2007-12-03 20:19:30

boruch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum Ataków

witam, ja dopiero sie ogarnelem zeby tu wejsc:)) wsumie wicek mnie namowil, nie chce nikogo denerwowac ale mam dopiero 10 legionistow bo inwestuje w rozwuj osady

Offline

 

#6 2007-12-03 20:41:43

sowa17

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Forum Ataków

WiecekIIa napisał:

Widzę że jak dotąd nie wiele osób obchodzi los naszego sojuszu co wyrażacie brakiem zainteresowania i wyrażania swoich opinii na poszczególne tematy, proszę państaw informuje was lojalnie że na wasze propozycje dotyczące liczby wojsk czekam do końca tygodnia, jeżeli nie będzie żadnego odezwu przyjmiemy propozycje sowy który jako jedyny zechciał wyrazić swoje zdanie, jeżeli ktoś się nie podporządkuje zostanie ukarany- jak tego jeszcze nie wiem muszę porozmawiać na ten temat z Kisielem, myślę że już niedługo powstanie WOJSKOWY REGULAMIN który dotyczył będzie każdego członka sojuszu i jeszcze raz przypominam że to nie jest ani anarchia ani dyktatura, chce każdą moją propozycje przedyskutować z wami- członkami sojuszu ale każde milczenie oznacza zgodę... może wy macie jakieś propozycje zapraszam do dyskusji jestem otwarty... Jednak musimy wszyscy pamiętać że powstanie regulaminu powinno leżeć w naszym wspólnym interesie...
Pozdrawiam WiecekIIa

Z tym regulamienem wojskowym poczekałbym do sklepania wszystkich na forum i wtedy cos na spokojnie poukladac na konferencji na gg

Ogólnie 30-50 to będzie na dobry początek dobra liczba ludzi

Proponuję za pierwszy cel agnieshke, ale zniszczyc ja doszczetnie katapultami etc. i przejąc kontrole nad osadami w poblizu nas Dobrze by było wybrac jedna osobę która by się skupiła na rozwijaniu osady i zeby szybko wybudowal katapulty, a my byśmy wsparli go wojskiem i proponuje tutaj Borucha

Pozdro

Offline

 

#7 2007-12-03 20:50:47

WiecekIIa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Forum Ataków

Jeżeli chodzi o Regulamin to oczywiście masz racje sowa, narazie chce nas tutaj skumać tu na forum i ciesze się że wspólnymi siłami udaje nam się tutaj skumać... Narazie tylko wspominam o tym że mam zamiar pisać coś takiego i właśnie dlatego rozpoczynam takie różne tematy...

Offline

 

#8 2007-12-03 21:31:14

kisiel1002

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Ataków

witam
jeśli chodzi o myśl sowy to jest ok!!!
agnieshka ma 30 moich ludzi w niewoli!!!ale nie ma nad czym rozpaczać odbijemy ich w końcu:)
a jeśli chodzi o rozwój militari też przychylam sie do propozycji sowy,aby zajął sie tym Boruch:)
na ile bedziemy mogli to pomożemy:)
pozdrowienia

Offline

 

#9 2007-12-03 23:18:39

sowa17

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Forum Ataków

Boruch ma się zajac rozwijaniem katapulty a my zapewniamy protecta, a no i on nie musi robic wojska narazie

Offline

 

#10 2007-12-05 16:19:08

boruch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum Ataków

Panowie ale mi sie jeszcze troszke zejdzie zanim dojde do produkcji katapult:))

Offline

 

#11 2007-12-05 16:52:26

kisiel1002

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Ataków

boruch napisał:

Panowie ale mi sie jeszcze troszke zejdzie zanim dojde do produkcji katapult:))

spoko dasz rade:D,jak co damy Ci wsparcie:D

Offline

 

#12 2007-12-05 18:59:16

boruch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum Ataków

chłopy czy da sie z 1 kąta przenieść zlote monety na drugie?? na tym samym serwerz....

Offline

 

#13 2007-12-05 21:11:13

soty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Forum Ataków

hej,panowie,powoli,ale wojo buduję,na razie chciałabym skupić się,przynajmniej przez kilka dnia na rozbudowie osady;)

Offline

 

#14 2007-12-05 21:46:42

sowa17

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Forum Ataków

boruch napisał:

chłopy czy da sie z 1 kąta przenieść zlote monety na drugie?? na tym samym serwerz....

Ja nie wiem

soty --> spoko buduj przecież to nie jest już podjęte że juz ma byc 30 ludzi Ja bym proponał dogadac z ludzmi co sa kolo Ciebie jeden chyba sie nazywa jakis killers i drugi wachu chyba zaden mi nie odpisal na zaproszenie

Offline

 

#15 2007-12-07 20:53:45

WiecekIIa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Forum Ataków

Przypominam że zbliża się koniec tygodnia i zgodnie z umową zacznę pisać REGULAMIN WOJSKOWY który później będzie przedstawiony szefowi tj. Kisielowi (mam nadzieje że dobrze odmieniłem a jeśli nie to nie gniewaj się jestem dziś po 3dniach matur:) )  i jeżeli on zaakceptuje w\w REGULAMIN zostanie on na stałe wpisany do SOJUSZU , macie możliwość wypowiadania się na pomysły kolegów, możecie sami tworzyć REGULAMIN poprzez dodanie swojego pomysłu, razem zastanowimy się czy jest on dobry... Skorzystajcie z tej okazji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indygo.pun.pl www.klasa6ce.pun.pl www.asg.pun.pl www.demonsovchaos.pun.pl www.elothfans.pun.pl